Nabór do Akademii Lobbystów

Po długiej wakacyjnej przerwie wracamy do intensywnej pracy! Przed nami wyjątkowe doświadczenie.

Szukamy „8 wspaniałych” – aktywnych działaczy i działaczek na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami w województwie podlaskim, którzy chcą zmieniać rzeczywistość.

Już niedługo rusza Akademia Lobbystów, w ramach której przygotujecie się do skutecznego lobbowania w celu pełnej realizacji praw OzN – poprzez warsztaty, wyjazdy studyjne, spotkania z liderami zmiany i prace nad autorską kampanią lobbingową.
Oferujemy m.in.:
– 100 godzin wdrożenia w tematykę lobbingu z najlepszymi ekspertami tematu (w tym m.in. o lobbingu i tworzeniu prawa w Polsce i Unii Europejskiej,  o działaniach rzeczniczych, promocji i innych środkach komunikacji, wdrażaniu Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, – wizyty studyjne dające wgląd w proces tworzenia i zmiany prawa w Polsce i Unii Europejskiej (w 2019 r., w tym do Brukseli)
– okazję do wykreowania i realizacji kampanii lobbingowej na rzecz realizacji praw osób z niepełnosprawnościami pod okiem i przy wsparciu ekspertów.

Chcesz zmiany, działaj.
Wypełnij ankietę zgłoszeniową https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTV1ptsLiY7FNe5UWHSkooG0D64j4FRlTYfoOVqpo00HwmDg/viewform?c=0&w=1.
Rekrutacja trwa do 10 września.


Opublikowano

w

przez

Tagi: